Kalendarz imprez
Półrocze szkoleniowe w MGBP
2014-06-13

Od początku roku w polkowickiej bibliotece zorganizowano

i przeprowadzono  cztery szkolenia dla bibliotekarzy:

19.02 Zespołowe budowanie planów rozwoju instytucji kultury. Myślimy strategicznie

 

   


na szkoleniu bibliotekarze zapoznali się z podstawami zespołowego budowania planów rozwoju instytucji kultury oraz wspólnie prześledzili rolę jaką pełniły biblioteki na przestrzeni wieków. Uczestnicy omówili ewentualne kierunki rozwoju i funkcje bibliotek w przyszłości.


12.03 Cztery pory roku- sezonowe dekoracje biblioteki

 

   

 

   


podczas  warsztatów  uczestnicy  poznali   różne   techniki   i   pomysły  na sezonowy wystrój wnętrz oraz dowiedzieli się jak niewielkim kosztem stworzyć dekoracje na każdą okazję i porę roku.

 

09.04 Trening komunikacji interpersonalnej
      
 Szkolenie  „ Trening  komunikacji  interpersonalnej ”  dla pracowników merytorycznych bibliotek powiatu polkowickiego.

 

   

 

   


Wzięli w nim udział bibliotekarze, którzy mają kontakt z czytelnikiem oraz osoby, które chciały wzbogacić swój warsztat dotyczący komunikacji interpersonalnej. Podczas części warsztatowej uczestnicy trenowali opanowanie skutecznej komunikacji.


04.06 Spotkania w bibliotece dobre i skuteczne
 
uczestnicy  szkolenia „Spotkanie w bibliotece dobre i skuteczne”  pogłębiały      swoją    wiedzę    w    zakresie    organizowania   spotkań   w bibliotece.

 

   

 

   

 


Jednym z nowszych trendów w działalności instytucji kultury jest dążenie do utworzenia „trzeciego miejsca” – miejsca, które jest chętnie odwiedzane przez mieszkańców w czasie wolnym od pracy i domowych obowiązków,   miejsca ,  gdzie  możemy  poznać ciekawych ludzi, przyjść z rodziną, spotkać się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ