Kalendarz imprez
Pierwsze szkolenie w ramach Programu Rozwoju Bibliotek jest za nami
2011-10-31

Dwudniowe warsztaty Planowania Rozwoju Biblioteki dla V dolnośląskiej grupy uczestników odbyły się w Centrum Konferencji i Rekreacji Geovita w Jugowicach.

Takich bloków szkoleniowych będzie 5.


 Nasza Biblioteka  jest  Wiodącą   w Partnerstwie, w skład którego wchodzą biblioteki publiczne z Gaworzyc, Grębocic i Głogowa. 


W trakcie szkoleń uczymy się rozpoznawać potrzeby użytkowników bibliotek i jak na nie odpowiadać, jak lepiej współpracować z samorządem terytorialnym i jak podejmować nowe rodzaje działań. Po ukończeniu szkoleń, w których uczestniczą dyrektorzy i pracownicy (w tym filii) bibliotek, przedstawiciele urzędów gmin i lokalni liderzy – przyjaciele bibliotek, każda biblioteka ma szansę na opracowanie kilkuletniego planu rozwoju biblioteki.

 

Na szkoleniu

 

            

 

            

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ