Kalendarz imprez
Na pólkach naszej biblioteki jest już dostępna książka
„Dla ratowania życia" autorstwa polkowiczanki  Anny Reszeli
2011-10-20
 

 

    Historia człowieka, który przez przypadek staje się posiadaczem   listy dzieci , mających   być   dawcami   organów  i   skazanych   tym   samym   na   śmierć.
  

      W obliczu własnej tragedii, bezsilności i świadomości, że w całą sprawę zamieszana jest policja, postanawia ratować dzieci, łamiąc prawo – porywając je. W świetle tragedii ukazane zostają uczucia dwóch matek, ojca porwanych dzieci oraz ich przyjaciół, między innymi zdegradowanego policjanta, którzy łączą siły, aby odnaleźć sprawcę. W trakcie tych działań ,  okazuje  się ,  że  cała sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana. Zamieszani w nią są nie tylko policjanci, ale również przedsiębiorca, lekarze oraz seryjny morderca zwany Rzeźbiarzem.

źródło opisu: Warszawska Firma Wydawnicza s.c. Jan Majdecki, Jarosław Wernik

Obejrzyj okładkę

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ