Kalendarz imprez
Nowości wydawnicze w Dziale Dziecięco-Młodzieżowym
2011-07-07
Do przeczytania w naszej Bibliotece...

  

JOHN FLANGAN „Zwiadowcy”


 Seria powieści fantasy autorstwa australijskiego pisarza Johna Flanaga.  Osadzona w      fikcyjnym, stylizowanym na średniowiecze świecie, powieść przygodowa dla nastolatków.

 

 

 

 

 

 

 

 

„Czarodzieje z Waverly Place”


Alex, Justin i Max Russo to z pozoru normalne rodzeństwo. Chodzą do szkoły, spotykają się z przyjaciółmi i mają typowe nastoletnie problemy. Ale skrywają pewien sekret... są czarodziejami! Idealna literatura na czas wakacji. 

 

 

    

ALICJA UNGEHEUER-GŁĄB „Przygody Jeżyka spod Jabloni”

 
Pod koniec roku do ogrodu Marcina i jego rodziców wprowadził się jeż. Zadomowił się pod Jabłonią i zaczął gromadzić zapasy na zimę. Szybko się okazało, że nie jest jedynym mieszkańcem okolicy. Sympatyczna książka o zwierzętach dla dzieci.

 

 

 

 

 

 

 

  

JOANNA KRZYŻANEK „Dobre maniery Cecylki Knedelek czyli O tym, że wypada wiedzieć, co wypada”


Dobrych manier nie można kupić ani w małym sklepiku na rogu ulicy, ani w supermarkecie. Nauczenie się ich nie jest tak proste jak zjedzenie marchewki, ale też nie jest tak trudne jak znalezienie igły w stogu siana. 

 

 

 

 

„Człowiek i jego osiągnięcia”


 Idealny przewodnik po kluczowych obszarach wiedzy, dla młodego, chłonnego umysłu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ