Kalendarz imprez
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach – w finale II rundy Programu Rozwoju Bibliotek
2011-06-20


Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizuje Program Rozwoju Bibliotek, który ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu
i szkoleń.
Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Billa i Melindy Gates oraz Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności.
 
 

           

          W ramach Programu nasza biblioteka została wiodącą w lokalnym partnerstwie, uczestnikami którego są biblioteki publiczne z Gaworzyc, Grębocic i Przedmościa.
   Jako finaliści II rudy Programu Rozwoju Bibliotek otrzymamy wsparcie w postaci sprzętu komputerowego. Ponadto bibliotekarze będą mogli uczestniczyć w warsztatach planowania rozwoju biblioteki, będą poznawać skuteczne metody pracy w zespole. Dowiedzą się jak pracować metodą projektu z udziałem różnych instytucji w gminie i jak promować swoje usługi.

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ