Kalendarz imprez
ALEPH - Automated Library Expandable Program
2008-09-22

ALEPH - Automated Library Expandable Program

to nowoczesny zintegrowany system, działający w 40 krajach, opracowany specjalnie dla potrzeb dużych bibliotek, ośrodków informacji, archiwów i muzeów.

Od października ALEPH będzie uruchomiony również w naszej bibliotece, dzięki temu powstaje szereg nowych możliwości  dla naszych czytelników:
 dostęp do własnego konta bibliotecznego przez Internet (w ten sposób można sprawdzić ile książek wypożyczono, termin zwrotu, dokonać dwukrotnie prolongaty).
dostęp do katalogów biblioteki polkowickiej oraz 18 bibliotek Dolnośląskiego Zasobu Bibliotecznego.

 

Obsługa programu jest prosta. Po zalogowaniu użytkownik za pomocą czytelnych zakładek może w pełni poruszać się oraz zarządzać swoim kontem. W razie trudności lub pytań związanych z systemem bibliotekarz udzieli odpowiednich informacji oraz posłuży pomocą w wyszukiwaniu

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ