Kalendarz imprez
Kolekcja Podróże Marzeń
2008-07-02

Zaczyna się sezon urlopowy. Niektórzy z Was Drodzy Czytelnicy wyjadą "w Polskę" i nie tylko, na zasłużony wypoczynek.

 

Życzymy Wam pięknego słonka, kryształowo czystej i ciepłej wody oraz świetnej zabawy !!!

Jednocześnie pragniemy Was poinformować, że Czytelnia posiada w swoich zbiorach przewodniki turystyczne z kolekcji  Podróże Marzeń, w których zawarte sa informacje o ciekawych miejscach zarówno w Polsce jak i za granicą, które warto zobaczyć. Oto niektóre z nich:

 

           

 

       

 

Kolekcja Podróże Marzeń powstała z połączenia zainteresowań i entuzjazmu dwóch najbardziej znanych na świecie dostawców informacji: wydawnictwa Insight Guides, którego publikacje od 1970 r. są wzorcem ilustrowanych przewodników, oraz Discovery Channel, najlepszego na świecie producenta telewizyjnych filmów dokumentalnych.

10 września 2005 roku pojawił się pierwszy z serii 30 przewodników - Meksyk.


Wydawcy Insight Guides dostarczają praktycznych rad oraz ogólnych informacji o historii, kulturze i ludziach wybranych miejsc. Discovery Channel i jego strona internetowa pomagają milionom telewidzów podróżować po świecie w zaciszu własnego domu i zachęcają ich do podróżowania naprawdę.

 

Tych zaś, którzy muszą pracować lub nigdzie nie wyjeżdżają zapraszamy do Czytelni, gdzie można poczytać prasę codzienną i kolorowe czasopisma na miejscu, a także wypożyczyć je do domu.

 

ZAPRASZAMY !!!

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ