Kalendarz imprez

„Pięknie czytam- książki wypożyczam”

2020-01-31

 

 

 

Celem projektu „Pięknie czytam- książki wypożyczam” jest rozbudzenie pasji czytania i wrażliwości na piękno słowa czytanego, motywowanie do czytania, rozwijanie potrzeb czytelniczych uczniów, kształtowanie umiejętności pięknego czytania i rozumienie czytanego tekstu oraz stworzenie możliwości prezentacji własnych umiejętności i nauka rywalizacji w przyjemnej atmosferze.

 

Do zabawy zapraszamy nauczycieli wraz z uczniami klas trzecich/czwartych. Zgłoszenia przyjmujemy od wychowawców klas do 22 lutego 2020 roku do godziny 16:00 w formie papierowej w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach lub telefonicznie.

Liczba uczestników jest ograniczona. W przypadku zgłoszenia większej liczby klas ostateczna ilość uczestników zostanie wyłoniona drogą losową.

 

Przebieg projektu „Pięknie czytam- książki wypożyczam”:

 

  1. I ETAP : Warsztaty logopedyczne- (terminy do ustalenia).
  2. II ETAP: Konkurs (termin do ustalenia).

 

 

  Regulamin konkursu

 

  Karta zgłoszenia uczniów

 

  Oświadczenie uczestnika konkursu

 

  Klauzula informacyjna

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ