Kalendarz imprez

ACADEMICA – to system wypożyczeń w formie cyfrowej, umożliwiający bezpłatny dostęp do kilkuset tysięcy pełnotekstowych publikacji naukowych: monografii, podręczników, skryptów oraz całych numerów czasopism naukowych, znajdujących się w zasobach Biblioteki Narodowej.

 

Przystępując do systemu ACADEMICA, Biblioteka w Polkowicach daje możliwość  korzystania z tych zasobów  swoim Czytelnikom  posiadającym kartę biblioteczną.

 

Na specjalnie wyznaczonym terminalu który znajduje się w Czytelni dla Dorosłych, po uprzednim wypełnieniu oświadczenia, Czytelnik loguje się do systemu ACADEMICA za pomocą loginu (numer karty bibliotecznej) oraz hasła.


Zasady korzystania z systemu ACADEMICA określa

 

  Regulamin użytkownika

 

  Podręcznik Użytkownika

 

 

Wszystkich zainteresowanych tymi wypożyczeniami, a przede wszystkim sposobem korzystania z nich, odsyłamy na >> stronę Academiki <<

 

do góry ▲
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.mgbp.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ